W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

kspNSOi46 Dzień Języków

W ubiegłym tyg. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języków. Wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w zabawach muzyczno-tanecznych???? prowadzonych przez naszych lingwistów. Każda grupa reprezentowała poszczególne kraje europejskie, m.in. Grecję,   Hiszpanię, Anglię oraz Francję. read more

Data: 28 września 2018 Kategoria: Ogólne

ksp3k19vK Zajęcia w gr. „Sowy”

Dzisiaj na zajęciach „Sowy” doskonaliły swoje umiejętności manualne. Ćwicząc wycinanie oraz klejenie papierowych puzzli???? rozwijały motorykę małą. read more

Data: 28 września 2018 Kategoria: Ogólne

kspLSZCC2 Praca plastyczna w gr. „Maleństwa”

Ostatnio grupa „Maleństwa” obchodziła Święto Królika. Z  tej okazji dzieci tworzyły z trzech części własne marchewki ,a potem je samodzielnie sklejały na kolorowej kartce. read more

Data: 28 września 2018 Kategoria: Ogólne

kspxFzj1m Przedstawienie nauczycieli „Rzepka”

Z okazji Dnia Przedszkolaka odbyła się w naszym przedszkolu inscenizacja znanego i lubianego wiersza J.Tuwima pt. „Rzepka”. Niespodziankę przedszkolakom zrobiły ich panie,co było dla dzieci nie lada zaskoczeniem! read more

Data: 28 września 2018 Kategoria: Ogólne

kspBngX9a Zajęcia plastyczne w najstarszych grupach

W tygodniu dzieci z grupy „Pszczoły”, „Sowy” i „Kangurki” wykonały pracę plastyczną✏️pt. „Kwiatek dla Calineczki”. read more

Data: 13 sierpnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspYxCRC9 Urodziny w gr.”Puchatki”

W ubiegłym tygodniu do grona pięciolatków dołączył Marcin z grupy Puchatki. Marcinku, jeszcze raz spełnienia wszystkich wyśnionych dziecięcych marzeń! read more

Data: 13 sierpnia 2018 Kategoria: Ogólne

ksp0HkWRP Minął tydzień w grupie „Sowy”

W ostatnim tygodiniu  sierpnia Przedzkole „TAK” aktywnie  spędzało czas w Gospodarstwie Agroturystycznym Smętowice. Grupa „Sowy” przyozdabia chodnik i parking wokół Przedszkola „TAK”. Poszliśmy także do Parku  by bawić się „Chodzi lisek koło drogi”,”Uciekaj myszko do dziury”, „Oli oli Janko” i inne tradycyjne zabawy . read more

Data: 27 lipca 2018 Kategoria: Ogólne

kspPWJDxu Słodka uczta w grupie „Pszczół”

Dziś u „Pszczółek” odbyło się pożegnanie Marcela i Janka, którzy odchodzą z naszej grupy do szkolnej zerówki. Nie obyło się bez słodkich babeczek i cukierków. read more

Data: 27 lipca 2018 Kategoria: Ogólne

kspj3FD8q Na lekcjach języka hiszpańskiego

W Przedszkolu TAK w rok 2017/2018 na  lekcjach języka hiszpańskiego Sowy, Pszczoły, Kangury, Tygrysy i Puchatki uczyły się wielu ciekawych rzeczy. Z panią Martą Wierzbicką poznawaliśmy język 21 państw. read more

ksp3sjPDH Występy w gr. „Puchatki”

Dżungla, sawanna, czy australijskie prerie – z okazji Zakończenia roku przedszkolnego Puchatki przeniosły swoich gości w te odległe miejsca na świecie i przedstawiły ich mieszkańców. read more

Data: 17 czerwca 2018 Kategoria: Ogólne