W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

kspNAt9bP Bal Halloween u „Puchatków”, „Kangurków” i „Tygrysków”

W dzień Halloween w przedszkolu czekały na dzieci wspaniałe atrakcje! Nie zabrakło zabaw oraz tańców. Przedszkolaki przebrane były za znane postaci z ich ulubionych bajek i filmów, za zwierzaki i superbohaterów. Ich kostiumy zachwyciły nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego, którzy poprowadzili całe wydarzenie. read more

Data: 3 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

kspR2autn Bal Halloween u „Maleństw” i „Króliczków”

W czwartek,w dwóch najmłodszych grupach odbył się „Bal Halloween”,który przyniósł wiele radości, zabaw i tańca. Podczas Balu nie zabrakło drobnych upominków dla naszych księżniczek, smoków, bajkowych bohaterów i wielu innych! Dzieci wspaniale się bawiły, a ich kostiumy dodały całemu wydarzeniu halloweenowego uroku! Dziękujemy rodzicom za kreatywność w ich przygotowaniu. read more

Data: 3 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

kspGxyASC Halloween

Tegoroczne ozdoby halloweenowe w naszym przedszkolu zachwyciły wszystkich rodziców oraz wszystkie dzieci. Dekoracja naprawdę robiła wrażenie! read more

Data: 3 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

ksp9LD84k Koncert Jesienny 2019

Dnia 24 listopada w Szkole „TAK” odbył się Koncert Jesienny,podczas którego wystąpiły dzieci z grupy „Sowy”, „Pszczoły” oraz „Tygryski„. Przedszkolaki zaprezentowały rodzicom piosenki o tematyce jesiennej śpiewając w językach angielskim,hiszpańskim oraz niemieckim. Koncert był zjawiskowy! read more

Data: 2 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

kspSjFbzM Międzynarodowy Dzień Języków

W ubiegły czwartek cztery najstarsze grupy: Kangurki,Tygryski, Pszczoły i Sowy świętowały Międzynarodowy Dzień Jezyków.Każda grupa prezentowała wybrany kraj: Wielką Brytanię, Niemcy i Hiszpanię. Rodzice wspólnie z dziećmi przygotowali piękne stroje, nawiązujące to tamtejszych kultur. Jak co roku wszyscy świetnie się bawiliśmy, śpiewając i tańcząc w j. angielskim, niemieckim i hiszpańskim, a przy tym poznawaliśmy tradycje […] read more

Data: 29 września 2019 Kategoria: Ogólne

kspN6MwrQ „Czerwony Kapturek” z okazji Dnia Przedszkolaka

W piątek obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji kadra przedszkola wystawiła dla wszystkich dzieci przedstawienie pt.”Czerwony Kapturek”,co okazało się wspaniałym pomysłem i ogromną niespodzianką dla wszystkich dzieci. Nasze przedszkolaki z zainteresowaniem i uśmiechem oglądały swoje panie wcielające się w bajkowe postaci read more

Data: 23 września 2019 Kategoria: Ogólne

kspwpkr7R Wizyta Szalonego Pana Profesora

Nasze przedszkole odwiedziło ostatnio Miasto Nauki, a razem z nim Szalony Pan Profesor, który pokazał dzieciom wspaniałe eksperymenty i doświadczenia z temperaturą. Przedszkolaki mogły uczestniczyć w pokazie ciekłego azotu, zobaczyć, jak zrobić eksplozję piany, mogły pomóc zamrozić produkty i podpalały ręce metanem. Zdziwieniu  i radości nie było końca! read more

Data: 21 lipca 2019 Kategoria: Ogólne

ksp1WHymV Zakończenie roku przedszkolnego

Wspominamy zakończenie roku przedszkolnego we wszystkich grupach 🙂 Dzieci z tej okazji przygotowały program artystyczny, śpiewały wakacyjne piosenki oraz mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi. Nie zabrakło także wielu wzruszeń, uśmiechu oraz radości ze wspólnie spędzonego kolejnego roku. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność w tej wspaniałej uroczystości i gratulujemy tak mądrych i bystrych dzieci! read more

Data: 21 lipca 2019 Kategoria: Ogólne

ksppy2XYF Piknik w gr.”Sowy”

Dzień Dziecka był pełen niespodzianek oraz licznych atrakcji! Poza przedstawieniem wystawionym przez nauczycieli, dzieci  mogły także wziąć udział w pikniku w ogrodzie przedszkolnym, na którym nie zabrakło słodkości, owoców czy zdrowych przekąsek. read more

Data: 1 czerwca 2019 Kategoria: Ogólne

kspyKQeZO „Kaczka Dziwaczka” z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka,wszystkie panie postanowiły zrobić Dzieciom niespodziankę.Przygotowały dla nich inscenizację wiersza J.Brzechwy pt. „Kaczka Dziwaczka”. Przedstawienie wywołało wiele uśmiechu i radości na twarzach przedszkolaków,a nauczycielom dało ogromne poczucie satysfakcji ze zrealizowanego pomysłu. read more

Data: 1 czerwca 2019 Kategoria: Ogólne