W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

ksp6H82NB Warsztaty teatralno-językowe w Szkole „TAK”

Grupy „Sowy”, „Pszczoły” i „Jeżyki” uczestniczyły ostatnio w warsztatach teatralno-językowych w SP „TAK”. Warsztaty poprowadzili nasi lingwiści, którzy nie dali dzieciom się nudzić- były odgrywane scenki, zabawy integracyjne ze śpiewem i tańcem oraz łamigłówki i zabawy w jęz. angielskim. Dla dzieci to była świetna zabawa edukacyjna! read more

Data: 19 listopada 2018 Kategoria: Ogólne

kspgCXFTn Występy Jesienne w gr.”Puchatki”

Koncert Jesienny w wykonaniu „Puchatków” wypadł fantastycznie! Dzieci zaprezentowały piękne jesienne piosenki i tańce oraz przedstawiły ciekawą inscenizację. Rodzice byli zachwyceni! read more

Data: 13 listopada 2018 Kategoria: Ogólne

kspPrK0GB Występy Jesienne w gr.”Tygryski”

Koncert Jesienny w „Tygryskach” ukazał całe oblicze jesieni – zarówno tej złotej, kolorowej, jak i szarej i deszczowej. Pory roku następują po sobie – wkrótce śnieg na ziemię spadnie, a na wiosnę drzewa znowu będą otulone w zielone korony. read more

Data: 13 listopada 2018 Kategoria: Ogólne

kspBOeRu3 Wyjazd zerówek do kina

W miniony czwartek grupy „Sowy”????„Jeżyki”????oraz „Pszczoły”????były na wycieczce w Multikinie na bajce pt.”Hotel Transylwania”. Bajka bardzo podobała się dzieciom,czego dowodem były ich głośne śmiechy i tańce na widowni. read more

Data: 13 listopada 2018 Kategoria: Ogólne

kspu4YhZ4 Wyjazd na wystawę klocków LEGO

Dzisiaj grupy „Sowy” „Jeżyki” i „Pszczoły” wybrały się na wystawę klocków LEGO do Netto Areny. Zachwyciły nas m.in.nie tylko postaci znanych,polskich gwiazd i sław, ale także ogromne budowle, konstrukcje przeróżnych pojazdów, bajkowe pałace i makiety miast. Zarówno dzieci, jak i panie, były pod wrażeniem! read more

Data: 18 października 2018 Kategoria: Ogólne

kspaXO4CE Wyjazd do Pleciugi

Grupy „Tygryski” oraz „Puchatki” wybrały się do Teatru Pleciugi na spektakl pt. „Czerwony Kapturek”. Okazało się, że wilk wcale nie jest taki groźny i możemy go spotkać w warszawskim zoo read more

Data: 17 października 2018 Kategoria: Ogólne

kspNSOi46 Dzień Języków

W ubiegłym tyg. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języków. Wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w zabawach muzyczno-tanecznych???? prowadzonych przez naszych lingwistów. Każda grupa reprezentowała poszczególne kraje europejskie, m.in. Grecję,   Hiszpanię, Anglię oraz Francję. read more

Data: 28 września 2018 Kategoria: Ogólne

ksp3k19vK Zajęcia w gr. „Sowy”

Dzisiaj na zajęciach „Sowy” doskonaliły swoje umiejętności manualne. Ćwicząc wycinanie oraz klejenie papierowych puzzli???? rozwijały motorykę małą. read more

Data: 28 września 2018 Kategoria: Ogólne

kspLSZCC2 Praca plastyczna w gr. „Maleństwa”

Ostatnio grupa „Maleństwa” obchodziła Święto Królika. Z  tej okazji dzieci tworzyły z trzech części własne marchewki ,a potem je samodzielnie sklejały na kolorowej kartce. read more

Data: 28 września 2018 Kategoria: Ogólne

kspxFzj1m Przedstawienie nauczycieli „Rzepka”

Z okazji Dnia Przedszkolaka odbyła się w naszym przedszkolu inscenizacja znanego i lubianego wiersza J.Tuwima pt. „Rzepka”. Niespodziankę przedszkolakom zrobiły ich panie,co było dla dzieci nie lada zaskoczeniem! read more

Data: 28 września 2018 Kategoria: Ogólne