W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

kspBngX9a Zajęcia plastyczne w najstarszych grupach

W tygodniu dzieci z grupy „Pszczoły”, „Sowy” i „Kangurki” wykonały pracę plastyczną✏️pt. „Kwiatek dla Calineczki”. read more

Data: 13 sierpnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspYxCRC9 Urodziny w gr.”Puchatki”

W ubiegłym tygodniu do grona pięciolatków dołączył Marcin z grupy Puchatki. Marcinku, jeszcze raz spełnienia wszystkich wyśnionych dziecięcych marzeń! read more

Data: 13 sierpnia 2018 Kategoria: Ogólne

ksp0HkWRP Minął tydzień w grupie „Sowy”

W ostatnim tygodiniu  sierpnia Przedzkole „TAK” aktywnie  spędzało czas w Gospodarstwie Agroturystycznym Smętowice. Grupa „Sowy” przyozdabia chodnik i parking wokół Przedszkola „TAK”. Poszliśmy także do Parku  by bawić się „Chodzi lisek koło drogi”,”Uciekaj myszko do dziury”, „Oli oli Janko” i inne tradycyjne zabawy . read more

Data: 27 lipca 2018 Kategoria: Ogólne

kspPWJDxu Słodka uczta w grupie „Pszczół”

Dziś u „Pszczółek” odbyło się pożegnanie Marcela i Janka, którzy odchodzą z naszej grupy do szkolnej zerówki. Nie obyło się bez słodkich babeczek i cukierków. read more

Data: 27 lipca 2018 Kategoria: Ogólne

kspj3FD8q Na lekcjach języka hiszpańskiego

W Przedszkolu TAK w rok 2017/2018 na  lekcjach języka hiszpańskiego Sowy, Pszczoły, Kangury, Tygrysy i Puchatki uczyły się wielu ciekawych rzeczy. Z panią Martą Wierzbicką poznawaliśmy język 21 państw. read more

ksp3sjPDH Występy w gr. „Puchatki”

Dżungla, sawanna, czy australijskie prerie – z okazji Zakończenia roku przedszkolnego Puchatki przeniosły swoich gości w te odległe miejsca na świecie i przedstawiły ich mieszkańców. read more

Data: 17 czerwca 2018 Kategoria: Ogólne

ksp36dT8G Festyn Rodzinny Przedszkola „TAK” 2018

26 maja 2018 r. tradycyjnie, już po raz trzeci, odbył się na terenie naszej placówki „Festyn Rodzinny Przedszkola TAK”.  Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca przygotowaliśmy liczne: rodzinne konkursy; konkurencje sportowe; dziecięce pokazy taneczne i wokalne; warsztaty plastyczne oraz inne atrakcje. Kolejna zabawa już za rok. Nie możemy się doczekać! read more

kspoWrNEw Urodziny w gr. „Pszczoły”

Dzisiaj do grupy 6 letnich „Pszczół „ dołączył Marek. Dzieci zaśpiewały Jubilatowi „100lat” w języku polskim i angielskim,a potem zajadaliśmy się przepysznym tortem! Życzymy Markowi jeszcze raz dużo uśmiechu,a Rodzicom radości z tak mądrego syna! read more

Data: 9 czerwca 2018 Kategoria: Ogólne

kspsiklBs Wizyta gościa u „Puchatków”

Puchatki gościły w tym tygodniu na zajęciach mamę Poli, która opowiedziała o swojej pracy zawodowej. Na podstawie książki „Mój przyjaciel urodził się inaczej” dowiedziały się, że czasami dziecko może narodzić się w czyimś serduszku i nie każde dziecko ma w swoim życiu na co dzień mamę i tatę. read more

Data: 9 czerwca 2018 Kategoria: Ogólne

kspix4XHS Wyjazd do filharmonii grup „Sowy” i „Pszczoły”

Wczoraj grupy „Sowy”oraz „Pszczoły” uczestniczyły w kolejnych warsztatach muzycznych z cyklu „DoNuta Taktuje”. Dzieci poznały nowe instrumenty dęte oraz ich brzmienie. Wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli w mini koncercie,a Pani Gosia nawet tańczyła na scenie. read more

Data: 6 czerwca 2018 Kategoria: Ogólne