W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

kspSYrAYj „Sowy” na zajęciach basenowych

 „Sowy” doskonalą swoje umiejętności nurkowania oraz pływania z p.Michałem. read more

Data: 17 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspLJP1YG Walentynki w gr. „Puchatki”

Z okazji dnia Św. Walentego „Puchatki” realizowały tematykę związaną z życzliwością i przyjaźnią wobec siebie. read more

Data: 17 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

ksp6c1gNZ „Sowy” „Pszczoły” i „Kangurki” na Literackim Placu Zabaw

O tym, że czytanie książek to dobra zabawa, przekonały się dzisiaj dzieci z grupy „Sowy”, „Pszczoły” i „Kangurki” odwiedzając Literacki Plac Zabaw. Poznały teatrzyk ilustracji Kamishibai, za pomocą kostek obrazkowych wymyślały niezwykłe historie, szukały ukrytych napisów, bawiły się słowem, rozwiązywały zadania i łamigłówki, a prawdziwym placem zabaw była olbrzymia książka. Wszystkie zadania sprawiły dzieciom dużo […] read more

Data: 17 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspMWVTw6 Zajęcia plastyczne w grupie „Puchatki”

„Zimową poleczkę na soplach gra wiatr, bałwanki się cieszą o tak, właśnie tak!”. Puchatki przy dźwiękach piosenki przygotowały swoje śniegowe bałwanki, które teraz śmieją się do dzieci  read more

Data: 8 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspFeEPU5 Występy „Puchatków” z okazji Dnia Babci i Dziadka

„Dziadek, Babcia to ktoś, kto ma srebrne włosy, ale i złote serce”. Puchatki tym razem same rozpieszczały swoich Dziadków i Babcie i pozwoliły im na chwile radości i dumy. read more

Data: 4 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspkncAxY Występy „Króliczków” z okazji Dnia Babci i Dziadka

„Króliczki” podczas występów z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały piosenki, wiersze oraz upominki dla swoich kochanych Dziadków. Z wielką radością zaprezentowały Gościom to, co przygotowały. read more

Data: 4 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspT7bnwn Występy „Maleństw” z okazji Dnia Babci i Dziadka

„Maleństwa” podczas swoich pierwszych występów z okazji Dnia Babci i Dziadka spisały się na medal.Serdecznie dziękujemy kochanym gościom za przybycie i wsparcie! Jeszcze raz życzymy wszystkiego, co najlepsze dla wszystkich Babć i Dziadków, zdrówka i wyjątkowych chwil spędzonych z wnukami. read more

Data: 4 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

ksp26auaL Zajęcia w grupie „Puchatki”

„Na zakupy z tatą, z mamą…” Puchatki przy dźwiękach tej piosenki spędziły tydzień podczas którego poznawały tajniki sklepów, zakupów, płatności. Przy okazji utrwalały zasady kulturalnego zachowania podczas zakupów, w tym stosowania zwrotów „proszę” i „dziękuję”. read more

Data: 4 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

kspUVARpw Wyjazd do Pleciugi

W piątek grupy „Pszczoły”, „Sowy” oraz „Kangurki” były na spektaklu pt. „Kim jestem”. Dzięki przedstawieniu dzieci dowiedziały się, że nie ważne jest to , kim się jest, ale to, jakim się jest. Wtedy bowiem dopiero człowiek staje się szczęśliwy i ma wielu przyjaciół. read more

Data: 4 lutego 2018 Kategoria: Ogólne

ksp0rFoFl Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie „Pszczoły”

„Pszczoły” podczas występów dla Dziadków prezentowały swoje umiejętności taneczne, recytatorskie, muzyczne oraz językowe. Na koniec rozdały Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty-podkładki pod kubek oraz magnesy na lodówkę. Jeszcze raz składamy naszym Seniorom najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej radości ze swoich wnuków. read more

Data: 4 lutego 2018 Kategoria: Ogólne