W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

ksp4KPDse Zajęcia w gr. „Puchatki”

Dzień Niezapominajki był wspaniałą inspiracją podczas zajęć edukacyjnych w „Puchatkach”. Zrobiło się niebiesko, błękitno, a przy okazji dzieci poznały również nazwy innych kwiatów. read more

Data: 21 maja 2018 Kategoria: Ogólne

kspo7Yi3J Zajęcia w gr.”Puchatki”

„W kopcu mrówki robotnice,wydrążyły korytarze, które wiją się pod ziemią. Bronią ich zaś liczne straże” – w tym tygodniu „Puchatki” inspirując się podczas zajęć edukacyjnych tymi ciekawymi owadami, stworzyły również własne mrowiska. read more

Data: 11 maja 2018 Kategoria: Ogólne

kspWqGOoQ Urodzinki w gr. „Tygryski”

Wczoraj do grupy 5latków dołączył Olek- śpiewaliśmy jubilatowi „100lat”, zajadaliśmy się pysznymi babeczkami zrobionymi przez jego Mamę oraz świeżymi owocami. Jeszcze raz składamy Olkowi najlepsze życzenia- uśmiechu oraz dużo radości! read more

Data: 28 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspfyvKSk Zajęcia w gr. „Sowy”

Grupa „Sowy” w ramach kształtowania nawyków proekologicznych, między innymi z różnych opakowań, konstruowała ekoludki . Powstały niepowtarzalne stworki, które dzieci zabrały do domu. Starszaki także ruszyły do czynnego pomagania Ziemi, sprzątając teren wokół przedszkola. read more

Data: 28 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspwcAqF8 Wizyta lekarza w gr. „Maleństwa”

Ostatnio do grupy „Maleństw” przybył wyjątkowy gość – tatuś dwójki naszych przedszkolaków, a jednocześnie lekarz, który opowiedział nam o tajnikach swojej pracy i zaprezentował niektóre narzędzia potrzebne w tym zawodzie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za odwiedziny! read more

Data: 28 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne

ksp4Hrjdm Urodzinki w gr. „Króliczki”

W tym tygodniu do grona 4-latków w grupie „Króliczki” dołączyła Amelka. Jeszcze raz życzymy naszej małej jubilatce wszystkiego najlepszego! read more

Data: 28 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne

ksp33y3xP Wizyta w Leśnictwie Kliniska

Dzisiaj gr.”Sowy”,”Pszczoły” i „Kangurki” wybrały się na całodzienną wycieczkę do Klinisk. Pan leśniczy oprowadzał nas po lesie,opowiadał o zwierzętach leśnych oraz przybliżył nam życie lasu wiosną,nasłuchiwaliśmy odgłosów lasu, a na koniec upiekliśmy pyszne kiełbaski! read more

Data: 28 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspwl2MxW Zajęcia w gr. „Puchatki”

„I’m a pizza with some of cheese, from tomatoes sauce is squeezed” Ta piosenka była przyczynkiem w Puchatkach do smakowitej degustacji pizzy zawierającej zdrowe składniki – rukolę, pomidory, czy mozarellę. read more

Data: 28 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspxxbkSl Zajęcia w gr. „Puchatki”

„Na wsi zawsze jest wesoło, tyle pól i zwierząt wkoło” pod tym hasłem kryje się wiele! Puchatki na podsumowanie tygodnia o życiu na wsi prezentowały swoje zdjęcia związane z wsią oraz snuły wiejskie opowieści read more

Data: 19 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne

kspd45paD Wiosenna Olimpiada Sportowo-Językowa

Grupa”Sowy” w ubiegłym tyg. brała udział w Wiosennej Olimpiadzie organizowanej przez Szkołę „TAK”. Dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności fizyczne, artystyczne oraz lingwistyczne podczas wielu ciekawych konkurencji przygotowanych specjalnie dla nich tego dnia! read more

Data: 15 kwietnia 2018 Kategoria: Ogólne