W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

kspXsonsN Akcja „Wnosimy radość do Domu Smutku”

„Sowy” po raz drugi już wzięły udział w akcji „Wnosimy radość do Domu Smutku” i przygotowały tym razem kolorowe,wielkanocne kartki świąteczne dla osób samotnych i chorych. Mamy nadzieję,że nasze prace choć na chwilę wywołają w nich uśmiech i przyniosą radość! read more

Data: 14 kwietnia 2019 Kategoria: Ogólne

kspMQAb5m Finał Konkursu „My song & My music”

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki wzięły udział w Finale Konkursu Wokalnego „My song&My music”,który organizowała Szkoła Podstawowa „TAK”. Dzieci śpiewały piosenki w jęz.hiszpańskim, angielskim,niemieckim,a nawet arabskim. Wszystkie występy wypadły wspaniale,co potwierdzają zdobyte miejsca i nagrody dla zwycięzców. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi oraz fantastycznie zaśpiewanych utworów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków! read more

Data: 31 marca 2019 Kategoria: Ogólne

kspuMX0hU Eliminacje do konkursu wokalnego „My song& My music”

W środę odbyły się eliminacje do finału konkursu wokalnego organizowanego przez Szkołę Podstawową „TAK”. Brały w nich udział dzieci z grup „Sowy”, „Jeżyki”,”Pszczoły”,”Tygryski” oraz „Puchatki”,które zaprezentowały się w repertuarze piosenki hiszpańakiej,angielskiej,niemieckiej,a nawet arabskiej! read more

Data: 15 marca 2019 Kategoria: Ogólne

kspYnWgud Dzień Dinozaura w gr.”Tygryski”

„Ogon, tułów, szyja, głowa – postać prawie już gotowa! …” – Dzień Dinozaura to doskonała okazja nie tylko do prac plastycznych, edukacyjnych, ale i muzyczno-ruchowych! Tygryski stworzyły swoje niepowtarzalne dinozaury!  read more

Data: 1 marca 2019 Kategoria: Ogólne

kspsFcjVW Dzień Dziadków w gr.”Króliczki”

Dzień Babci i Dziadka w gr.”Króliczki” był wyjątkowy! Dzieci, wspólnie z Babciami i Dziadkami  wykonały  pracę plastyczną podczas warsztatów zorganizowanych z okazji Ich święta. Bardzo dziękujemy za wspaniale spędzony czas w  tak wyjątkowym towarzystwie! read more

Data: 23 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

kspmdWQYX Dzień Dziadków w gr.”Tygryski”

Spotkanie rodzinne „Tygrysków” z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka odbyło się pod znakiem.. czarów.  Okazało się, że to, jak babcie w kuchni czarują, jak dziadkowie pocieszają w trudniejszych chwilach to jednak nie magiczne sztuczki, ale miłość do wnuka i miłość do wnuczki! read more

Data: 23 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

ksp7oZWnS Dzień Kota w gr.”Pszczoły”

Z okazji Dnia Kota, grupa „Pszczółek” spotkała się z wyjątkowymi gośćmi – P. Anią mamą Wiktorii oraz z ich kotkiem. Dzieci między innymi dowiedziały się, jakie zmysły są najbardziej rozwinięte u kotów, jak wyglądają ich pazury i dlaczego często mają trudności z zejściem z drzewa. Wszyscy byli pod wrażeniem i ciepło przywitali małego gościa.Bardzo dziękujemy […] read more

Data: 21 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

kspRsQ57l Dzień Babci i Dziadka w gr. „Sowy” i „Pszczoły”

W tym roku w grupie „Pszczółek” i „Sówek” świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w szczególny sposób. Dziadkowie wraz z wnukami brali udział w zabawie pt. „Zgaduj Zgadula – Przedszkolaka z TAK-a”. Stworzyli drużyny i wspólnie odgadywali tytuły bajek, rozwiązywali matematyczne łamigłówki, wytężali wzrok i ćwiczyli spostrzegawczość . Śpiewająco i bezbłędnie pokonali konkurencję „Jaka to melodia?” […] read more

Data: 17 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

kspFeY4AJ Akcja „Bajka od Seniora”

Grupy „Sowy” oraz „Jeżyki” brały udział w akcji „Bajka od Seniora”. Dzieci odwiedziła Pani Basia,która z niebywałą charyzmą czytała im tzw.”bajki pomagajki”,a także recytowała wiersze. Bardzo dziękujemy mamie Szymka za inicjatywę i i mamy nadz.na następne spotkanie!???? read more

Data: 13 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

ksp0avmnA Zajęcia w gr.”Puchatki”

Dzień Kubusia Puchatka grupa „Puchatki” obchodziła świetnie się bawiąc, słuchając bajek oraz doskonaląc orientację w przestrzeni. read more

Data: 26 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne