W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

kspGhqTmV Mikołajki

06.12 wszystkie dzieci uczestniczyły w tanecznej, mikołajkowej zabawie z p.Łukaszem. Po tańcach i śpiewach odwiedził ich długo wyczekiwany gość- św.Mikołaj,który obdarował każdego prezentem. Radość dzieci była bezcenna! read more

Data: 14 grudnia 2019 Kategoria: Ogólne

kspUlbFKb Warsztaty Teatralno-Taneczne w SP TAK

Grupy ‚Tygryski”, „Pszczoły” i „Sowy” były ostatnio w odwiedzinach w Szkole Podstawowej TAK, gdzie uczestniczyły w Warsztatach Teatralnych oraz Warsztatach Teatralno- Tanecznych. Zabawie towarzyszyła nauka oraz mnóstwo uśmiechu! read more

Data: 25 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

ksphFblNB Apel z okazji Dnia 11go Listopada

W naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Niepodległości. Najstarsze grupy „Sowy” i „Pszczoły” przedstawiły montaż poetyck0-muzyczny o tematyce patriotycznej dla wszystkich grup. Młodsze dzieci były zachwycone! read more

Data: 25 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

kspNAt9bP Bal Halloween u „Puchatków”, „Kangurków” i „Tygrysków”

W dzień Halloween w przedszkolu czekały na dzieci wspaniałe atrakcje! Nie zabrakło zabaw oraz tańców. Przedszkolaki przebrane były za znane postaci z ich ulubionych bajek i filmów, za zwierzaki i superbohaterów. Ich kostiumy zachwyciły nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego, którzy poprowadzili całe wydarzenie. read more

Data: 3 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

kspR2autn Bal Halloween u „Maleństw” i „Króliczków”

W czwartek,w dwóch najmłodszych grupach odbył się „Bal Halloween”,który przyniósł wiele radości, zabaw i tańca. Podczas Balu nie zabrakło drobnych upominków dla naszych księżniczek, smoków, bajkowych bohaterów i wielu innych! Dzieci wspaniale się bawiły, a ich kostiumy dodały całemu wydarzeniu halloweenowego uroku! Dziękujemy rodzicom za kreatywność w ich przygotowaniu. read more

Data: 3 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

kspGxyASC Halloween

Tegoroczne ozdoby halloweenowe w naszym przedszkolu zachwyciły wszystkich rodziców oraz wszystkie dzieci. Dekoracja naprawdę robiła wrażenie! read more

Data: 3 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

ksp9LD84k Koncert Jesienny 2019

Dnia 24 listopada w Szkole „TAK” odbył się Koncert Jesienny,podczas którego wystąpiły dzieci z grupy „Sowy”, „Pszczoły” oraz „Tygryski„. Przedszkolaki zaprezentowały rodzicom piosenki o tematyce jesiennej śpiewając w językach angielskim,hiszpańskim oraz niemieckim. Koncert był zjawiskowy! read more

Data: 2 listopada 2019 Kategoria: Ogólne

kspSjFbzM Międzynarodowy Dzień Języków

W ubiegły czwartek cztery najstarsze grupy: Kangurki,Tygryski, Pszczoły i Sowy świętowały Międzynarodowy Dzień Jezyków.Każda grupa prezentowała wybrany kraj: Wielką Brytanię, Niemcy i Hiszpanię. Rodzice wspólnie z dziećmi przygotowali piękne stroje, nawiązujące to tamtejszych kultur. Jak co roku wszyscy świetnie się bawiliśmy, śpiewając i tańcząc w j. angielskim, niemieckim i hiszpańskim, a przy tym poznawaliśmy tradycje […] read more

Data: 29 września 2019 Kategoria: Ogólne

kspN6MwrQ „Czerwony Kapturek” z okazji Dnia Przedszkolaka

W piątek obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji kadra przedszkola wystawiła dla wszystkich dzieci przedstawienie pt.”Czerwony Kapturek”,co okazało się wspaniałym pomysłem i ogromną niespodzianką dla wszystkich dzieci. Nasze przedszkolaki z zainteresowaniem i uśmiechem oglądały swoje panie wcielające się w bajkowe postaci read more

Data: 23 września 2019 Kategoria: Ogólne

kspwpkr7R Wizyta Szalonego Pana Profesora

Nasze przedszkole odwiedziło ostatnio Miasto Nauki, a razem z nim Szalony Pan Profesor, który pokazał dzieciom wspaniałe eksperymenty i doświadczenia z temperaturą. Przedszkolaki mogły uczestniczyć w pokazie ciekłego azotu, zobaczyć, jak zrobić eksplozję piany, mogły pomóc zamrozić produkty i podpalały ręce metanem. Zdziwieniu  i radości nie było końca! read more

Data: 21 lipca 2019 Kategoria: Ogólne