W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

ksp7oZWnS Dzień Kota w gr.”Pszczoły”

Z okazji Dnia Kota, grupa „Pszczółek” spotkała się z wyjątkowymi gośćmi – P. Anią mamą Wiktorii oraz z ich kotkiem. Dzieci między innymi dowiedziały się, jakie zmysły są najbardziej rozwinięte u kotów, jak wyglądają ich pazury i dlaczego często mają trudności z zejściem z drzewa. Wszyscy byli pod wrażeniem i ciepło przywitali małego gościa.Bardzo dziękujemy […] read more

Data: 21 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

kspRsQ57l Dzień Babci i Dziadka w gr. „Sowy” i „Pszczoły”

W tym roku w grupie „Pszczółek” i „Sówek” świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w szczególny sposób. Dziadkowie wraz z wnukami brali udział w zabawie pt. „Zgaduj Zgadula – Przedszkolaka z TAK-a”. Stworzyli drużyny i wspólnie odgadywali tytuły bajek, rozwiązywali matematyczne łamigłówki, wytężali wzrok i ćwiczyli spostrzegawczość . Śpiewająco i bezbłędnie pokonali konkurencję „Jaka to melodia?” […] read more

Data: 17 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

kspFeY4AJ Akcja „Bajka od Seniora”

Grupy „Sowy” oraz „Jeżyki” brały udział w akcji „Bajka od Seniora”. Dzieci odwiedziła Pani Basia,która z niebywałą charyzmą czytała im tzw.”bajki pomagajki”,a także recytowała wiersze. Bardzo dziękujemy mamie Szymka za inicjatywę i i mamy nadz.na następne spotkanie!???? read more

Data: 13 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

ksp0avmnA Zajęcia w gr.”Puchatki”

Dzień Kubusia Puchatka grupa „Puchatki” obchodziła świetnie się bawiąc, słuchając bajek oraz doskonaląc orientację w przestrzeni. read more

Data: 26 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

kspNAuVHm Urodzinki w grupie „Tygryski”

W Tygryskach do grona pięciolatków dołączyła również Lena. Jeszcze raz życzymy Lenko wszystkiego, co najpiękniejsze! read more

Data: 26 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

kspjhUFTt Zimowe zabawy w gr.”Tygryski”

Zimowa, acz krótkotrwała aura,również Tygryski zachęciła do zabawy w przedszkolnym ogrodzie. Jak wspaniale, gdy świat jest taki śnieżny! read more

Data: 22 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

kspbL1XSo Urodziny w gr.”Sowy”

Do grona 7-latków dołączyła dzisiaj „Sówka” Julcia. NZaszej solenizantce składamy jeszcze raz najlepsze życzenia,a Rodzicom życzymy dumy z tak mądrej i rezolutnej córki! read more

Data: 18 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

kspn2qybt Zima w gr.”Sowy”

„Przyszła zima biała, Śniegiem posypała, Zamroziła wodę, Staw przykryła lodem. Ciepłe rękawiczki I wełniany szalik Białej, mroźnej zimy Nie boję się wcale!” „Sowy” tak spędzały dzisiejszy poranek w białym ogrodzie przedszkolnym read more

Data: 16 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

kspC7HEXw Zimowe zabawy gr.”Puchatki”

„Pada śnieżek, pada śnieżek już ze śniegu mam kołnierzyk. Białe uszy i policzki i śniegowe rękawiczki”grupa „Puchatki” tak korzysta z zimowej aury. read more

Data: 16 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne

ksp9kEXR9 27 Finał WOŚP

Zakończyliśmy zbiórkę dla WOŚP w Szkole Podstawowej TAK i Przedszkolu TAK w Szczecinie. Przedszkolaki z Przedszkola TAK i uczniowie Szkoły Podstawowej TAK, ich rodzice oraz nauczyciele zbierali pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Szkoła Podstawowa TAK w Szczecinie już od 26 lat razem z WOŚP , w tym roku po raz drugi byliśmy sztabem! […] read more

Data: 14 stycznia 2019 Kategoria: Ogólne