NABÓR na rok 2021/2022: prowadzimy nabór do grupy zerowej oraz do najmłodszych grup dla dzieci z rocznika 2017 i  2018. Infolinia pod numerem 508 516 172.  
[FB]

ksppSbvrJ Bal Karnawałowy

„W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale, gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma!”A jeśli karnawał,to i kostiumy! Na balu nie mogło zabraknać księżniczek,policjantów rycerzy,zwierzaków oraz spidermanów!Na dzisiejszym Balu królowała zdecydowanie Elza z Krainy Lodu.Przez ostatnie 2 dni nasze przedszkolaki bawiły się w rytm karnawałowych przebojów,które specjalnie dla nich przygotował niezastąpiony wodzirej-p.Łukasz! read more

Data: 12 lutego 2021 Kategoria: Ogólne

kspQmrsVk Sobota z WOŚP

Dziękujemy, że dołączyliście do naszej akcji aktywnej soboty. Z nadesłanych zdjęć przygotujemy plakat i wraz z numerem 029 wysyłamy do @WOŚP i Jurek Owsiak ❤ #WOSP #WOSPwTVN24 #Szczecin read more

Data: 8 lutego 2021 Kategoria: Ogólne

ksp4pHvIr WOŚP

Nowy rekord naszego sztabu to 61.338,45 zł! DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA! JESTEŚCIE NIESAMOWICI!  https://szczecin-4802.wosp.pl/?fbclid=IwAR39C5v4UYuivvh39nJ3DZBvqC3Y4vBpPw5Hb7DxWxXKU2Rb9tNj_rWTJ1Q WOŚP #Szczecin #WOSPwTVN24 read more

Data: 8 lutego 2021 Kategoria: Ogólne

kspL5gGRz Dzień Dziewczynek

W tym miesiącu świętowaliśmy także „Dzień Dziewczynek”.Z tej okazji kadra pedagogiczna przygotowała dla dzieci słuchowisko pt. „Czerwony Kapturek”. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały bajki oraz oglądały prezentację  ją przedstawiającą.Na zakończenie dnia dziewczynki otrzymały medale z napisem SUPER DZIEWCZYNA. read more

Data: 28 października 2020 Kategoria: Ogólne

ksp5AVSso Dzień Drzewa

10 października świętowaliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Drzewa. We wszystkich grupach odbyły się zajęcia związane z tematyką ekologiczną. Dzieci poznały różne rodzaje drzew, ich budowę, a także ich znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody.W naszym ogrodzie przedszkolnym kilka dni wcześniej zostały posadzone nowe drzewka.Każda z grup przygotowała specjalne tabliczki, wskazujące którym drzewkiem będą się opiekować. read more

Data: 28 października 2020 Kategoria: Ogólne

kspdrUASK Europejski Dzień Języków

Pod koniec września obchodziliśmy „Europejski Dzień Języków”. Z tej okazji lingwiści zaprosili dzieci do  wspólnej zabawy-tańczyli i śpiewali piosenki w języku angielskim, niemieckim,hiszpańskim, a nawet francuskim! Każda grupa reprezentowała wybrany kraj,wiec przywitała się i pożegnała w „swoim” języku. Było przy tym dużo śmiechu i radości,a przy okazji dzieci mogły utrwalić nowe słownictwo. read more

Data: 28 października 2020 Kategoria: Ogólne

kspV10EQq Wizyta ratownika medycznego

We wrześniu nasze przedszkolaki odwiedził niezwykły Gość, a mianowicie zaprzyjaźniony z nami ratownik medyczny. Dzięki niemu, dzieci dowiedziały się, w jaki sposób wygląda praca zespołu ratownictwa medycznego, utrwaliły sobie numery alarmowe oraz poznały sprzęt służący do pomocy innym. Największą radość jednak sprawiło przedszkolakom kierowanie karetką pogotowia ratunkowego. read more

Data: 28 października 2020 Kategoria: Ogólne

kspxshIeR Pożegnanie grupy „Sów” oraz „Pszczół”

„Piękne życie na nas czeka, pełne przygód, pełne szans, wyruszamy – to nasz czas!” – tak śpiewały nasze najstarsze Przedszkolaki na uroczystości z okazji Zakończenia Przedszkola. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w przygotowaniu naszych absolwentów do przekroczenia murów szkoły. Życzymy wielu sukcesów! read more

Data: 28 czerwca 2020 Kategoria: Ogólne

kspAoHiXs Dzień Taty

Wczoraj świętowaliśmy wyjątkowy dzień, jakim jest Dzień Taty. Nasze przedszkolaki ze swoimi tatusiami brały udział w konkurencjach sportowych. Zmagania na świeżym powietrzu były o tyle przyjemniejsze, że dzieci mogły spędzić czas wspólnie ze swoimi ukochanymi rodzicami. Dziękujemy wszystkim tatusiom za tak liczne przybycie i aktywny udział w zabawie! read more

Data: 24 czerwca 2020 Kategoria: Ogólne

ksp6eMyDO „Króliczki” ćwiczą sensorykę

Nasze 3latki w tym tygodniu wykonywały własne masy plastyczne z produktów domowych oraz eksperymentowały z woda i kolorem. read more

Data: 19 czerwca 2020 Kategoria: Ogólne