W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

ksppy2XYF Piknik w gr.”Sowy”

Dzień Dziecka był pełen niespodzianek oraz licznych atrakcji! Poza przedstawieniem wystawionym przez nauczycieli, dzieci  mogły także wziąć udział w pikniku w ogrodzie przedszkolnym, na którym nie zabrakło słodkości, owoców czy zdrowych przekąsek. read more

Data: 1 czerwca 2019 Kategoria: Ogólne

kspyKQeZO „Kaczka Dziwaczka” z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka,wszystkie panie postanowiły zrobić Dzieciom niespodziankę.Przygotowały dla nich inscenizację wiersza J.Brzechwy pt. „Kaczka Dziwaczka”. Przedstawienie wywołało wiele uśmiechu i radości na twarzach przedszkolaków,a nauczycielom dało ogromne poczucie satysfakcji ze zrealizowanego pomysłu. read more

Data: 1 czerwca 2019 Kategoria: Ogólne

kspCBzi32 Wycieczka do fabryki cukierków w Trzebieży

„Tygryski”, „Jeżyki” i „Sowy” podczas wycieczki do Trzebieży miały okazję poznać tajniki procesu produkcyjnego w zakładzie produkcji spożywczej.Wyprawa nie obyła się również bez czasu w części rekreacyjnej Trzebieży, tuż nad Zalewem Szczecińskim. read more

Data: 30 maja 2019 Kategoria: Ogólne

kspqBPGT2 Festyn Rodzinny

Wczoraj w naszym ogrodzie odbył się Wielki Festyn Rodzinny, podczas którego dzieci wraz z rodzicami mogły brać udział w wielu konkurencjach sportowych i zręcznościowych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich, m.in. z malowania buziek czy dmuchanego zamku. W trakcie zabawy dzieci także występowały na scenie prezentując swoje umiejętności lingwistyczno-muzyczne 🙂 Wszystkim […] read more

Data: 26 maja 2019 Kategoria: Ogólne

kspXsonsN Akcja „Wnosimy radość do Domu Smutku”

„Sowy” po raz drugi już wzięły udział w akcji „Wnosimy radość do Domu Smutku” i przygotowały tym razem kolorowe,wielkanocne kartki świąteczne dla osób samotnych i chorych. Mamy nadzieję,że nasze prace choć na chwilę wywołają w nich uśmiech i przyniosą radość! read more

Data: 14 kwietnia 2019 Kategoria: Ogólne

kspMQAb5m Finał Konkursu „My song & My music”

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki wzięły udział w Finale Konkursu Wokalnego „My song&My music”,który organizowała Szkoła Podstawowa „TAK”. Dzieci śpiewały piosenki w jęz.hiszpańskim, angielskim,niemieckim,a nawet arabskim. Wszystkie występy wypadły wspaniale,co potwierdzają zdobyte miejsca i nagrody dla zwycięzców. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi oraz fantastycznie zaśpiewanych utworów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków! read more

Data: 31 marca 2019 Kategoria: Ogólne

kspuMX0hU Eliminacje do konkursu wokalnego „My song& My music”

W środę odbyły się eliminacje do finału konkursu wokalnego organizowanego przez Szkołę Podstawową „TAK”. Brały w nich udział dzieci z grup „Sowy”, „Jeżyki”,”Pszczoły”,”Tygryski” oraz „Puchatki”,które zaprezentowały się w repertuarze piosenki hiszpańakiej,angielskiej,niemieckiej,a nawet arabskiej! read more

Data: 15 marca 2019 Kategoria: Ogólne

kspYnWgud Dzień Dinozaura w gr.”Tygryski”

„Ogon, tułów, szyja, głowa – postać prawie już gotowa! …” – Dzień Dinozaura to doskonała okazja nie tylko do prac plastycznych, edukacyjnych, ale i muzyczno-ruchowych! Tygryski stworzyły swoje niepowtarzalne dinozaury!  read more

Data: 1 marca 2019 Kategoria: Ogólne

kspsFcjVW Dzień Dziadków w gr.”Króliczki”

Dzień Babci i Dziadka w gr.”Króliczki” był wyjątkowy! Dzieci, wspólnie z Babciami i Dziadkami  wykonały  pracę plastyczną podczas warsztatów zorganizowanych z okazji Ich święta. Bardzo dziękujemy za wspaniale spędzony czas w  tak wyjątkowym towarzystwie! read more

Data: 23 lutego 2019 Kategoria: Ogólne

kspmdWQYX Dzień Dziadków w gr.”Tygryski”

Spotkanie rodzinne „Tygrysków” z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka odbyło się pod znakiem.. czarów.  Okazało się, że to, jak babcie w kuchni czarują, jak dziadkowie pocieszają w trudniejszych chwilach to jednak nie magiczne sztuczki, ale miłość do wnuka i miłość do wnuczki! read more

Data: 23 lutego 2019 Kategoria: Ogólne