Prowadzimy nabór do grupy zerowej oraz do najmłodszych grup dla dzieci z rocznika 2017 i 2018. Infolinia pod numerem 508 516 172.  
[FB]

Gimnastyka on-line

Wśród naszych zajęć on-line nie mogło zabraknąć gimnastyki. Teraz w każdej chwili możecie ćwiczyć razem z p. Asią! read more

Data: 28 maja 2020 Kategoria: Ogólne

Muzyczna niespodzianka z okazji Dnia Mamy

Z okazji Dnia Mamy przygotowaliśmy specjalną muzyczną niespodziankę. Mamy naszych przedszkolaków dostały z samego rana wiadomości wideo z nagraniem. Wideo zostało również opublikowane na naszym profilu na fb. Kochane Mamy mamy nadzieję, że nasza niespodzianka wywołała uśmiechy na Waszych twarzach cudownie spędziłyście ten wyjątkowy dzień! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, bez pomocy których nie zrealizowalibyśmy tej niespodzianki: […] read more

Data: 28 maja 2020 Kategoria: Ogólne

kspaMVJvE Kolejny tydzień zajęć online

W minionym tygodniu „Sówki” na zajęciach online poznały różne zawody, rozwiązywały  łamigłówki i ćwiczyły  rączki,”Puchatki” poznały sposoby mierzenia, grały na instrumentach rozwijając poczucie rytmu oraz wykonywały prace plastyczne robiąc wiosenny wazon, „Króliczki” natomiast podróżowały w kosmos, poznały sympatycznego Kosmoludka, dowiedziały się, jakie są inne, poza Ziemią, planety w Układzie Słonecznym oraz, czym latają kosmonauci. Nie […] read more

Data: 4 maja 2020 Kategoria: Ogólne

kspue22MU Praca naszych dzieci

W naszym przedszkolu nikt się nie nudzi! „Sówki” w tym tygodniu przeniosły się do świata dzikich zwierząt, „Maleństwa” pięknie brały udział w zajęciach związanych z ekologią, „Pszczoły” doskonaliły umiejętności w zakresie czytania i przeliczania, a także  poznały wartości i zagrożenia w świecie multimediów. U „Kangurków” natomiast cały tydzień obfitował w tworzenie wspaniałych prac plastycznych, ćwiczeń […] read more

Data: 19 kwietnia 2020 Kategoria: Ogólne

kspz54UG1 Słodka zbiórka

Dziękujemy z całego serca wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom za upieczone ciasta, które zostały przeznaczone na akcję „Słodkie podziękowania dla Służby Zdrowia”. Szczególne brawa dla Igi z „Pszczół” i Igi z „Puchatków”, a także dla naszej nauczycielki Pani Olgi oraz Dyrekcji-  Pani Marty-za to wyjątkowo słodkie wsparcie read more

Data: 16 kwietnia 2020 Kategoria: Ogólne

kspt7KKyr Zajęcia online

Kolejny tydzień zajęć online z naszymi Przedszkolakami za nami . Nauczyciele i asystentki codziennie czekają na dzieci z nowymi zabawami, zadaniami i aktywnościami,które przedszkolaki chętnie wykonują. W tym tygodniu zajęcia były związane z tematyką wiosenno-wielkanocną. Dziękujemy za zaangażowanie! read more

Data: 9 kwietnia 2020 Kategoria: Ogólne

kspADwK3u Zajęcia z naszymi przedszkolakami

Pomimo trwającej akcji #zostań w domu oraz panującej kwarantanny, nasze dzieci nie mają czasu na nudę! Nauczyciele oraz asystentki codziennie prowadzą ze swoimi grupami zajęcia online przygotowując im ciekawe zabawy, aktywności oraz zadania. read more

Data: 7 kwietnia 2020 Kategoria: Ogólne

ksp4xzDlt „Luz blues” w wykonaniu Teatru Decha

W drugim tygodniu ferii nasze Przedszkolaki odwiedził Teatr Muzyczny Decha, który w bardzo przyjemny i melodyjny sposób zapoznał dzieci z tematyką Czarnej Dziury. Aktorzy śpiewali,grali na instrumentach i wspaniale współpracowali z naszymi maluchami. Wszyscy tańczyli i klaskali, a co najważniejsze- słuchali z zainteresowaniem prezentowanych treści. read more

Data: 23 lutego 2020 Kategoria: Ogólne

kspvU6oB2 Przedstawienie w wykonaniu kadry przedszkola

Podsumowaniem akcji „Przedszkole Zdrowego Odżywiania” było przygotowanie przez nauczycieli przedstawienia pt. „Superbohaterowie z ul. Borówkowej”. Dzieci były zachwycone! read more

Data: 13 lutego 2020 Kategoria: Ogólne

kspykPq39 Bal karnawałowy

W czwartek w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawalowy. Tematem przewodnim była Afryka. Dzieci były przepięknie przebrane za przeróżne dzikue,egzotyczne zwierzęta. Tańce poprzeplatane były konkursami i zabawami. read more

Data: 13 lutego 2020 Kategoria: Ogólne