W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.  
[FB]

kspwpkr7R Wizyta Szalonego Pana Profesora

Nasze przedszkole odwiedziło ostatnio Miasto Nauki, a razem z nim Szalony Pan Profesor, który pokazał dzieciom wspaniałe eksperymenty i doświadczenia z temperaturą. Przedszkolaki mogły uczestniczyć w pokazie ciekłego azotu, zobaczyć, jak zrobić eksplozję piany, mogły pomóc zamrozić produkty i podpalały ręce metanem. Zdziwieniu  i radości nie było końca! read more

Data: 21 lipca 2019 Kategoria: Ogólne

ksp1WHymV Zakończenie roku przedszkolnego

Wspominamy zakończenie roku przedszkolnego we wszystkich grupach 🙂 Dzieci z tej okazji przygotowały program artystyczny, śpiewały wakacyjne piosenki oraz mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami językowymi. Nie zabrakło także wielu wzruszeń, uśmiechu oraz radości ze wspólnie spędzonego kolejnego roku. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność w tej wspaniałej uroczystości i gratulujemy tak mądrych i bystrych dzieci! read more

Data: 21 lipca 2019 Kategoria: Ogólne

ksppy2XYF Piknik w gr.”Sowy”

Dzień Dziecka był pełen niespodzianek oraz licznych atrakcji! Poza przedstawieniem wystawionym przez nauczycieli, dzieci  mogły także wziąć udział w pikniku w ogrodzie przedszkolnym, na którym nie zabrakło słodkości, owoców czy zdrowych przekąsek. read more

Data: 1 czerwca 2019 Kategoria: Ogólne

kspyKQeZO „Kaczka Dziwaczka” z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka,wszystkie panie postanowiły zrobić Dzieciom niespodziankę.Przygotowały dla nich inscenizację wiersza J.Brzechwy pt. „Kaczka Dziwaczka”. Przedstawienie wywołało wiele uśmiechu i radości na twarzach przedszkolaków,a nauczycielom dało ogromne poczucie satysfakcji ze zrealizowanego pomysłu. read more

Data: 1 czerwca 2019 Kategoria: Ogólne

kspCBzi32 Wycieczka do fabryki cukierków w Trzebieży

„Tygryski”, „Jeżyki” i „Sowy” podczas wycieczki do Trzebieży miały okazję poznać tajniki procesu produkcyjnego w zakładzie produkcji spożywczej.Wyprawa nie obyła się również bez czasu w części rekreacyjnej Trzebieży, tuż nad Zalewem Szczecińskim. read more

Data: 30 maja 2019 Kategoria: Ogólne

kspqBPGT2 Festyn Rodzinny

Wczoraj w naszym ogrodzie odbył się Wielki Festyn Rodzinny, podczas którego dzieci wraz z rodzicami mogły brać udział w wielu konkurencjach sportowych i zręcznościowych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich, m.in. z malowania buziek czy dmuchanego zamku. W trakcie zabawy dzieci także występowały na scenie prezentując swoje umiejętności lingwistyczno-muzyczne 🙂 Wszystkim […] read more

Data: 26 maja 2019 Kategoria: Ogólne

kspXsonsN Akcja „Wnosimy radość do Domu Smutku”

„Sowy” po raz drugi już wzięły udział w akcji „Wnosimy radość do Domu Smutku” i przygotowały tym razem kolorowe,wielkanocne kartki świąteczne dla osób samotnych i chorych. Mamy nadzieję,że nasze prace choć na chwilę wywołają w nich uśmiech i przyniosą radość! read more

Data: 14 kwietnia 2019 Kategoria: Ogólne

kspMQAb5m Finał Konkursu „My song & My music”

W minionym tygodniu nasze przedszkolaki wzięły udział w Finale Konkursu Wokalnego „My song&My music”,który organizowała Szkoła Podstawowa „TAK”. Dzieci śpiewały piosenki w jęz.hiszpańskim, angielskim,niemieckim,a nawet arabskim. Wszystkie występy wypadły wspaniale,co potwierdzają zdobyte miejsca i nagrody dla zwycięzców. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi oraz fantastycznie zaśpiewanych utworów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków! read more

Data: 31 marca 2019 Kategoria: Ogólne

kspuMX0hU Eliminacje do konkursu wokalnego „My song& My music”

W środę odbyły się eliminacje do finału konkursu wokalnego organizowanego przez Szkołę Podstawową „TAK”. Brały w nich udział dzieci z grup „Sowy”, „Jeżyki”,”Pszczoły”,”Tygryski” oraz „Puchatki”,które zaprezentowały się w repertuarze piosenki hiszpańakiej,angielskiej,niemieckiej,a nawet arabskiej! read more

Data: 15 marca 2019 Kategoria: Ogólne

kspYnWgud Dzień Dinozaura w gr.”Tygryski”

„Ogon, tułów, szyja, głowa – postać prawie już gotowa! …” – Dzień Dinozaura to doskonała okazja nie tylko do prac plastycznych, edukacyjnych, ale i muzyczno-ruchowych! Tygryski stworzyły swoje niepowtarzalne dinozaury!  read more

Data: 1 marca 2019 Kategoria: Ogólne