W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.
[FB]

Przedszkole

Przedszkole „TAK” istnieje od 2005 roku. Od września 2013 r. dla naszych przedszkolaków otworzyliśmy nową placówkę przy ul. Duńskiej 43.

Organem prowadzącym jest „SZKOŁA TAK” sp. z o.o.

Jesteśmy placówką nastawioną na rozwijanie wyobraźni i twórczości naszych podopiecznych. Naszym celem jest poznawanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Zapewniamy opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa oraz tworzymy warunki umożliwiające dzieciom osiągnięcie dojrzałości szkolnej. Najważniejsza dla nas jest aktywność naszych wychowanków, rozwijanie mocnych stron każdego z nich, kształtowanie w dziecku szeroko pojętej samodzielności, która przejawia się nie tylko w samoobsłudze, ale i gotowości do podejmowania inicjatyw oraz umiejętności radzenia sobie z problemami.

Nasi nauczyciele to wykwalifikowani pedagodzy, oddani swojej pracy, dbający o to, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Prowadzimy zajęcia z wychowankami na wysokim poziomie, pracując metodami tradycyjnymi oraz nowatorskimi, mając do dyspozycji bogatą bazę pomocy dydaktycznych. Stymulujemy indywidualny rozwój każdego dziecka zgodnie z jego możliwościami.