NABÓR na rok 2021/2022: prowadzimy nabór do grupy zerowej oraz do najmłodszych grup dla dzieci z rocznika 2017 i  2018. Infolinia pod numerem 508 516 172.
[FB]

Przedszkole

Przedszkole „TAK” istnieje od 2005 roku. Od września 2013 r. dla naszych przedszkolaków otworzyliśmy nową placówkę przy ul. Duńskiej 43.

Organem prowadzącym jest „SZKOŁA TAK” sp. z o.o.

Jesteśmy placówką nastawioną na rozwijanie wyobraźni i twórczości naszych podopiecznych. Naszym celem jest poznawanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Zapewniamy opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa oraz tworzymy warunki umożliwiające dzieciom osiągnięcie dojrzałości szkolnej. Najważniejsza dla nas jest aktywność naszych wychowanków, rozwijanie mocnych stron każdego z nich, kształtowanie w dziecku szeroko pojętej samodzielności, która przejawia się nie tylko w samoobsłudze, ale i gotowości do podejmowania inicjatyw oraz umiejętności radzenia sobie z problemami.

Nasi nauczyciele to wykwalifikowani pedagodzy, oddani swojej pracy, dbający o to, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Prowadzimy zajęcia z wychowankami na wysokim poziomie, pracując metodami tradycyjnymi oraz nowatorskimi, mając do dyspozycji bogatą bazę pomocy dydaktycznych. Stymulujemy indywidualny rozwój każdego dziecka zgodnie z jego możliwościami.