W naszej szkole prowadzimy nabór do klas dwujęzycznych - zerówki, pierwszej i siódmej. Informacje na stronie internetowej w dziale "Nabór do kl. 1","Nabór do kl.7" oraz na stronach przedszkola. Infolinia pod numerem 698 852 692.
[FB]

ulotka-thumb

Ofertę naszego przedszkola kierujemy do rodziców dzieci w wieku 2-6 lat. Dzieci uczęszczające do naszego przedszkola mają zapewnioną możliwość kontynuacji nauki w naszej szkole. Rodzeństwo naszych podopiecznych w przedszkolu i szkole jest zwolnione z opłaty wpisowego.

W naszym przedszkolu stawiamy na wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci. Zapewnimy im profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie. Codziennie intensywnie nauczamy trzech języków obcych.

W trakcie zajęć organizowanych w formie zabawowej oraz w związku z podejmowaniem różnorodnej aktywności wynikającej z przebiegu dnia w przedszkolu, dziecko:

• poznaje zasady życia społecznego, swoje najbliższe otoczenie,
  • uczy się dbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie, przyswaja nawyki kulturalne, doświadcza samodzielności,
  • rozwija swoją sprawność ruchową,
  • obserwuje, eksperymentuje i odkrywa przyrodę w ciągu całego roku.